Favorit L 1002N Фрижидер во висина на работна плочаID EK000525624
Favorit L 1002N Фрижидер во висина на работна плочаID: EK000525624
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 8.800 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 27.05.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Ладилници |
| Бренд | Favorit |
| Гаранција | 5 год. |
| Боја | Бела |
| Енергетска класа | F |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Тип на производ | Ладилник |
| Начин на ладење | Статички |
| Вкупен волумен | 91 l |
| Волумен на фрижидерот | 91 l |
| Волумен на замрзнувачот | 0 l |
| Потрошувачка на ел. енергија | 113 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 43 dB |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Да |
| Аларм за отворена врата | Не |
| Диспанзер за вода | Не |
| Ледомат | Не |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Да |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 82.1 cm |
| Ширина | 48 cm |
| Длабочина | 50 cm |
| Нето тежина | 25.3 kg |
| Бруто тежина | 28.1 kg |
